"Немає танців на кістках". В Одеській ОВА розповіли про правила роботи закладів у воєнний час

"Немає танців на кістках". В Одеській ОВА розповіли про правила роботи закладів у воєнний час

"Немає танців на кістках". В Одеській ОВА розповіли про правила роботи закладів у воєнний час
Люди на замніованому пляжі в Одесі. Фото: Суспільне Одеса

Закриті розважальні заклади під час комендантської години, покарання за порушення інструкцій та відсутність доступу до пляжу — речник ОВА Сергій Братчук в ефірі національного марафону пояснив, як можуть працювати місця відпочинку в Одесі у воєнний час.

В Одесі наразі закриті та заміновані міські пляжі, адже є мінно-вибухова небезпека з акваторії Чорного моря. За словами Братчука, є категорія людей, яка намагається порушувати правила відпочинку, нехтуює ними.

Наразі заклади дозвілля в Одесі та області відкриті, для них прописані правила поведінки та інструкції, наприклад, як мають діяти під час повітряної тривоги:

"Нагадаю, що діє постійно комендантська година, винятків для тих закладів, які працюють щодо комендантської години немає".

Також серед правил — не допускати великого скупчення людей:

"Немає танців на кістках, немає дискотек, немає концертів, які можуть бути після комендантської години. Якщо хтось буде порушувати ці правила, жорстка відповідь буде така, яка відповідає вимогам воєнного часу. Ці заклади працюють для того, аби бюджет наш наповнювався фінансами, які важливі для ЗСУ".

Сергій Братчук розповів, що якщо люди бачать порушення інструкцій розважальними закладами або ж відпочивальникам, то потрібно звертатися до ОВА, вони будуть реагувати разом з правоохоронними органами.

Читайте також

  • В Одесі затримали жінку, яка фотографувала пляжі. У неї в телефоні знайшли фото руйнувань після обстрілів
  • Курортний сезон на траві: як мешканці Одеси та туристи шукають альтернативу пляжному відпочинку. ВІДЕО
  • Туристичний сезон в Одесі: як живе Аркадія в умовах війни. ВІДЕО

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок