"Гордість за команду". Маліновський підтримав збірну України після поразки від Вельсу в фіналі відбору на ЧС-2022

AP Photo/Rui Vieira

Попри поразку футболіст переконаний, що "з такою грою" в України "є майбутнє", і не лише на футбольному полі.

Півзахисник італійської "Аталанти" та чоловічої збірної України з футболу Руслан Маліновський відреагував на поразку команди проти Вельсу в фіналі плей-оф кваліфікації до чемпіонату світу-2022.

Маліновський був заявлений на гру в стартовому складі та провів на полі 70 хвилин, поки його не замінив Микола Шапаренко. Футболіст став автором фолу, за який Україні було призначено штрафний у першому таймі, що його виконував Ґарет Бейл, – саме після нього Андрій Ярмоленко оформив автогол.

Пізніше Маліновський мав гольовий момент на 66-ій хвилині, але не зміг забити. Врешті Україна поступилася 0:1 та втратила путівку на мундіаль.

Після цього Маліновський написав на своїй сторінці в Instagram, що все одно пишається партнерами по команді, та відзначив якісну гру й потенціал збірної.

"Гордість за команду, – сказав півзахисник. – Трішки не пощастило. Але з такою грою, самовіддачею в нас є майбутнє. Дякую всім вболівальникам, хто підтримує нас. Всі перемоги попереду, і не тільки на футбольному полі. Слава Україні".

Україна – Вельс: як це було

ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо