Сльози та розпач. Реакція гравців збірної України після поразки Уельсу за вихід на ЧС-2022: відео

скріншот з трансляції

Найбільш емоційним був Андрій Ярмоленко.

Збірна України зазнала поразки у вирішальному матчі за вихід на чемпіонат світу-2022. Українці поступилися Уельсу з рахунком 0:1.

Українська збірна мала одразу кілька моментів, щоб вразити ворота суперника. Наприкінці першого тайму арбітр зустрічі Антоніо Матеу Лаос не поставив пенальті за фол на Андрієві Ярмоленку. А під кінець другого тайму Артем Довбик з кількох метрів пробивав по воротам валлійців, однак голкіпер Вейн Геннессі впорався з ударом.

Команди переграли понад п'ять хвилин компенсованого часу, однак Україні його не вистачило для того, щоб зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. Тож, українці зазнали поразки та вийшли на чемпіонат світу.

Після фінального свистка камери зафіксували реакцію гравців збірної України. Всі вони були у розпачі, однак, стримуючи емоції, подякували українським вболівальникам за підтримку.

Найбільш емоційним у складі України був Андрій Ярмоленко. Лідер синьо-жовтих зі сльозами відреагував на підсумковий результат - саме його автогол у матчі з Уельсом став вирішальним.

Зі сльозами на очах відреагував на поразку і форвард Роман Яремчук. Однак разом із партнерами по команді футболісти збірної України знайшли у собі сили, щоб подякувати вболівальникам за підтримку.

Що означає цей результат

• Україна уп'яте поспіль і уперше за вісім років не вийшла на чемпіонат світу з футболу через плей-оф.
  • Уельс став останньою командою з Європи, що пройшла на чемпіонат світу-2022. Ще два учасники турніру визначаться у міжконтинентальних плей-оф.
  • Збірна Уельсу уперше за 64 роки зіграє на чемпіонаті світу. У 1958 році валлійці дійшли до стадії чвертьфіналу.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо