Українка Табашник з повтором рекорду змагань виграла турнір зі стрибків у висоту у Франції: результат

Інстаграм

Ще одна українка, Оксана Окунєва, фінішувала шостою.

Дві українські стрибунки у висоту, Катерина Табашник та Оксана Окунєва, взяли участь у турнірі серії World Continental Tour Silver у французькому Монтреї (передмістя Парижа). Вони були серед восьми учасниць цих змагань.

За найкращими результатами у кар'єрі, українки були одними з фавориток змагань разом з представницею Узбекистану Сафіною Саддулаєвою (особистий рекорд - 1.96 м). У цьому сезоні і Табашник, і Окунєва брали планку на висоті 190 см.

На змаганнях у Франції жодній з них не вдалося покращити особистий рекорд сезону, але при цьому Катерина Табашник змогла виграти турнір.

З восьми спортсменок на змаганнях, одразу шестеро взяли висоту 1.86 м (серед них були й дві українки). Але одразу наступна планка - 1.89 м - стала не лише вирішальною у боротьбі за призові місця, але й при визначенні переможниці.

Висоту 1.89 м змогла взяти лише Катерина Табашник - планка підкорилася їй з третьої спроби. Ніхто більше зі стрибунок не взяв цю висоту. Відповідно, Табашник стала переможницею змагань, а інші місця на подіумі були розподілені за кількістю спроб. Тому друге місце дісталося Саддулаєвій (брала попередні планки з першої спроби), а Окунєва фінішувала аж шостою.

Результат Табашник став повторенням рекорду змагань в Монтреї - 1.89 м. Цей рекорд було встановлено у 2021 році, тепер він належить і бельгійці Нафіссату Тіам, і українці Табашник.

• World Continental Tour Silver: стрибки у висоту, Монтрей