Школярі з Новомиргорода перемогли у всеукраїнському фестивалі пісні у жестовому виконанні

Школярі з Новомиргорода перемогли у всеукраїнському фестивалі пісні у жестовому виконанні

Школярі з Новомиргорода перемогли у всеукраїнському фестивалі пісні у жестовому виконанні
Фото Ольги Ошурко

Учні спеціальної школи міста Новомиргород Кіровоградської області Євгенія Литвинова та Олег Волков стали переможцями щорічного всеукраїнського фестивалю пісні у жестовому виконанні "Весняні зустрічі на "Мосту". Про це Суспільному розповіла вчителька-дефектолог новомиргородської школи Ольга Ошурко. Фестиваль відбувався в онлайн-режимі, переможців обирали голосуванням у соцмережі.

Фестивальні роботи – відеоролики з українськими піснями у жестовому виконанні приймали понад місяць. Їх публікували на сторінці організаторів – полтавської громадської організації перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю "Міст" у Facebook. Переможцями стали роботи, які найбільше сподобалися підписникам сторінки. Тема фестивалю – "Україна понад усе". Кращих визначали у двох вікових категоріях серед 14 учасників.

Відеоробота шестикласниці Євгенії Литвинової на пісню "Нам потрібне мирне небо" стала першою серед учасників до 18 років.

11-класник Олег Волков з піснею "В той день, коли закінчиться війна" переміг у старшій віковій категорії.

За словами Ольги Ошурко, учні та вчителі школи брали участь у фестивалі втретє. Крім переможців, учасниками стали ще двоє учениць, двоє вчителів та вихователька. Сама вона, сказала, перемагала минулого року.

"Своєю участю у цьогорічному фестивалі наші учні та вчителі хотіли підтримати директора школи Василя Михайловича Павленка, який з першого дня війни захищає нашу країну в гарячих точках".

Переможці отримали сертифікати на 2000 гривень. На ці гроші їм купили подарунки – панамку (в якій Євгенія Литвинова на головному фото), навушники тощо.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок