Коміки з Тернополя зібрали гроші для жителів Херсонщини

Коміки з Тернополя зібрали гроші для жителів Херсонщини

Коміки з Тернополя зібрали гроші для жителів Херсонщини
Суспільне Тернопіль

У тернопільській арт-галереї "На Пошті" під час благодійного виступу коміки зібрали 12 тисяч гривень для жителів Херсонщини. Про це Суспільному розповіла менеджерка арт-галереї Марічка Юрчак.

За її словами, гроші перерахують херсонським волонтерам. Їх витратять на продукти для жителів цієї області.

"В арт-галереї "На Пошті" благодійні концерти та стендапи організовують щотижня. Зазвичай, зібрані гроші відправляють на потреби військових, – розповів один із учасників стендапу Євген Королько. – Люди задоволені. Хочуть трохи мізками відпочити. Чекають жартів про росіян, але я стараюся більше писати жарти не про війну, а на побутові теми. Тут люди мають півтори години часу, щоб відпочити".

Коміки з Тернополя зібрали гроші для жителів Херсонщини
Глядачі, які прийшли на благодійний стендап. Суспільне Тернопіль

Ще один учасник стендапу – Слава Бу. Чоловік живе в Києві, але родом з Херсонщини. Там живуть його батьки. Він розповів, що 23 лютого приїхав до батьків у гості. Півтора місяці жив в окупації, а потім йому вдалося виїхати. Батьки ж не покинули рідну область.

"Усі кошти відправляємо херсонським волонтерам. Це мої друзі, які потребують зараз підтримки. Вони купують продукти і розвозять це у віддалені села та містечка. Допомагають людям, які втратили житло. До них не доходять гуманітарні вантажі, немає товарної логістики, немає магазинів".

Слава Бу каже, коли виїхав з окупованої області, вирішив організувати тур Україною на підтримку військових. Тернопіль – п’яте місто його туру.

"Два місяці тому, коли тільки стало можливим проводити якісь заходи в нашому просторі, наші тернопільські коміки згуртувалися, щоб допомогти ЗСУ і переселенцям. Вони працюють без гонорарів, а дарують радість і піднесення нашим людям. Всі зібрані кошти ми передаємо на різні потреби. Перераховуємо в фонд "Повернись живим", на потреби наших побратимів та "Правого сектору".

За словами Марічки Юрчак, благодійний стендап відвідала сотня людей.

Читайте також

Вибір редакції

На початок