Миколаївські спортсмени виступили на змаганнях з бадмінтону в Польщі

Змагання з бадмінтону на Гран-прі Європи Polish international U-17 тривали 27-29 травня в Польщі. У складі української команди виступили 23 спортсмени, семеро з них — вихованці Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це кореспондентам Суспільного розповів тренер команди Олександр Кунін.

"До цих змагань ми готувалися кілька місяців, ще у березні через війну довелося виїхати з Миколаєва до Литви в місто Каунас. Нам допомогла Литовська Федерація бадмінтону. Тут готувалася до Дефлімпіади і моя вихованка Софія Чорноморова. Вона мала брати участь і в змаганнях у Польщі, але, на жаль, захворіла. А її напарниця Ярослава Ванцаровська отримала травму", — розповів Олександр Кунін.

Всі спортсмени добре зіграли у відбіркових групах і боролися за медалі.

"Марія Корягіна добре виступила, проте програла сильній суперниці на стадії чвертьфіналу", — сказав Олександр Кунін.

Анна Коваленко в одиночній категорії виграла золото Гран-прі Європи, обійшовши у фіналі спортсменку з Хорватії. Іван Царегородцев та Єгор Романюк теж виграли золоту медаль у парних змаганнях. Вони обіграли чехів у півфіналі та поляків у фінальній грі. Іван Царегородцев також став срібним призером в індивідуальних змаганнях, вигравши півфінал у бельгійця, але програвши фінал польському спортсмену.

Одночасно з Гран-прі юніорів (17 років), відбувся міжнародний турнір 15-ти та 11-річних спортсменів.

Серед 15-річних перше місце посів Владислав Кунін. Ще одну золоту медаль він виборов з Альмалальхою Раія з Харкова. Призеркою серед 15-річних стала Уляна Деремешко з Миколаєва у парі з Софією Белобровчук з Харкова, у них бронзова медаль. І ще дві перемоги миколаївця серед 11-річних спортсменів: Єгор Чуркін здобув срібло в індивідуальних змаганнях та золоту медаль у парі з дніпрянином Жаном Воротниковим.

"Змагання були непростими. Суперники всі сильні, але я був впевнений у своїх вихованцях. Далі готуємось до Гран-прі Європи в Данії серед молодих спортсменів та дорослих змагань у Литва", — сказав Олександр Кунін.

Всього миколаївці вибороли вісім медалей. Загалом у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 20 країн.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди