Жіноча збірна України з волейболу стартувала з поразки на тай-брейку у Золотій Євролізі-2022

CEV

У першому матчі українки поступилися команді Румунії.

Жіноча збірна України з волейболу зіграла перший матч у Золотої Євролізі-2022. Українські волейболістки зазнали поразки від команди Румунії.

Перед виступами у Золотій Євролізі українські волейболістки провели два спаринги проти команди Хорватії, здобувши у них перемоги - 3:1 та 4:1. Після чого відправилися до Румунії, щоб зіграти перший матч.

Україна востаннє грала проти Румунії у 2021 році під час чемпіонату Європи. Тоді українкам вдалося здобути перемогу, не віддавши жодного сету суперницям.

Зустріч у Золотій Євролізі розпочалася для України з програного першого сету. У середині партії румунки наростили перевагу до +6 і попри намагання українок скоротити відстань, здобули перемогу з рахунком 25:15.

Проте у другій та третій партії Україна змогла зрівняти рахунок і вийти уперед за партіями. Причому якщо у другому сеті українкам вдалося виграти лише з перевагою у три очки, то у третій вона стала більшою - шість очок.

Четверту партію Україна упевнено вела до перемоги, маючи перевагу у сім очок. Проте ближче до завершення дозволила румункам її скоротити до двох, після чого головний тренер українок Іван Петков взяв тайм-аут.

Тайм-аут не допоміг українській команді - наприкінці партії румунки вийшли уперед і зрівняли рахунок за сетами. А у тай-брейку ситуація повторилася: після переваги на старті українки почали втрачати її і у підсумку поступилися.

Найрезультативнішою гравчинею у складі збірної України стала Олександра Миленко - 22 очки. Слідом за нею у українок Світлана Дорсман та Ганна Харчинська - 11 та 10 відповідно.

Золота Євроліга (жінки). Перший матч

Румунія - Україна 3:2 (25:15, 22:25, 19:25, 25:21, 15:12)

Матч Румунія - Україна став першим у групі С Золотої Євроліги. Румунки очолюють турнірну таблицю групи, українки - тимчасово другі.

Турнірна таблиця групи С

1. Румунія - 2 очки (1 матч), 3:2 (різниця сетів)
  2. Україна - 1 (1 матч), 2:3
  3. Угорщина - 0 (0), 0:0

• Середа, 25 травня, 17:00. Україна - Румунія
  • Четвер, 2 червня, 19:00. Україна - Угорщина
  • Субота, 4 червня, 19:00. Угорщина - Україна
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо