Для вивозу краденого металу та зерна окупанти відновлюють залізницю у Маріуполі

Для вивозу краденого металу та зерна окупанти відновлюють залізницю у Маріуполі

Для вивозу краденого металу та зерна окупанти відновлюють залізницю у Маріуполі
Окупанти намагаються відремонтувати залізницю у Маріуполі, травень 2022, фото: Петро Андрющенко

У зруйнованому Маріуполі російські окупанти почали відновлювати залізницю аби вивозити зерно та металопрокат, які зберігались у морському порту.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Через проблеми з відновленням роботи порту, окупанти приступили до спроби вивезення металопрокату та залишків зерна з території Маріупольського порту залізницею. Терміново розпочати роботи з ремонту залізничного полотна в Маріуполі та станції Сартана", — повідомив він.

За його інформацією, відновлювальні роботи ведуться і на залізниці тимчасово окупованої Волновахи.

"Декілька десятків мільйонів доларів США - достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя", — додав він.

Що відомо

  • Російські окупанти розміновують морський порт у Маріуполі, аби вивозити з міста вкрадений метал та забезпечити логістику для своїх підрозділів.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
На початок