Ulia Lord випустила сингл спільно з польським гуртом Antynomia

Ulia Lord випустила сингл спільно з польським гуртом Antynomia

Ulia Lord випустила сингл спільно з польським гуртом Antynomia
Фото: Пресофіс Ulia Lord

Пісню “Війна” українська співачка написала у Варшаві, де протягом березня та квітня брала участь у благодійних заходах на підтримку українців, які знайшли прихисток у Польщі під час війни.

"Я презентую нову пісню "Війна", яку я написала у Варшаві, де у березні та квітні я брала участь у трьох благодійних заходах на підтримку України, на підтримку жінок і дітей, які знайшли прихисток у Польщі. Про ці події я нічого не писала у своїх соцмережах, оскільки емоційно я замерзла. І проривом з цього стану відбулася власне пісня. Цією піснею я висловила всі свої почуття ненависті та огиди до росіян і любові до своєї країни”, – розповіла Ulia Lord в ефірі шоу “Селекція” на Радіо Промінь.

У пісні присутні куплети українською та польською мовою. До роботи над піснею приєднався польський гурт Antynomia.

“Цю пісню я записала в дуеті з польським гуртом Antynomia у Кракові, де, власне, базується сам бенд. Я дуже хочу цією піснею докластися до міці того кулака, яким ми розіб'ємо і переможемо ці абсолютно варварські російські недосили. Слава усім нашим Героям! Слава ЗСУ! Слава усім, хто докладає своїх сил для нашої перемоги! Слава Україні!", – додала співачка.

Війна — усі останні новини

Ілюстрація на обкладинці: Нікіта Тітов

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура