У Хмельницькому вперше відбувся велопробіг пам'яті Героїв України

У Хмельницькому вперше відбувся велопробіг пам'яті Героїв України

У Хмельницькому вперше відбувся велопробіг пам'яті Героїв України
Фото: Суспільне Поділля

Перший велопробіг пам'яті Героїв України відбувся у Хмельницькому. Участь у велопробігу взяли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та школи вищої спортивної майстерності міста, а також хмельничани.

Про це Суспільному розповів начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез.

Спочатку зробила благодійний внесок, потім доєдналась до учасників пробігу хмельничанка Валентина Гесаль. У благодійному заїзді до Дня Героїв у Хмельницькому участь бере вперше.

“Я намагаюся щороку брати участь в забігах різних, велозаїздах, наприклад: велодень, закриття велосезону, відкриття велосезону. Кілька разів в нас були патріотичні заїзди в вишиванках: до Дня Незалежності, до Дня прапора, в мене ще залишився цей прапор і сьогодні я взяла його з собою. Цей заїзд, він особливий, тому що ми всі знаємо, загинув Віталій Поліщук, який якраз опікувався велоструктурою, в нашому місті. Я просто хочу віддати шану нашим героям”, - говорить учасниця велопробігу.

Хмельничанка Вікторія Літвіцька учасниця клубу «Велоклуб Поділля». Дівчина також прийшла вшанувати пам'ять Віталія Поліщука.

“З нами в велорусі був Герой нашої Хмельницької області, наш Віталій Поліщук, На честь нього ми всі сьогодні тут, він наш соратник, він нас підтримував і він був дуже гарною людиною”, - говорить Вікторія.

На учаснику велопробігу Володимирі Бойко футболка з портретом загиблого Сергія Мельника.

“Те, що наші хлопці роблять там, це те, завдяки чому ми можемо нормально вночі спати, вранці прокидатись і так їхати. В пам'ять про тих чоловіків, які там загинули, треба хоча б якось щось для них робити”, - каже Володимир Бойко.

Батьки загиблого добровольця Дмитра Гереги теж прийшли на велопробіг. З їх слів, про їхнього сина не забувають, і вони цим пишаються.

Кажуть, пишаються тим, що їхнього сина не забувають.

“Наш син 13 березня в Яворові попав під обстріл. Ми відчуваємо гордість, гордість що син остався не в стороні, він з 2014 року воював. Ми горді тим і дякуємо йому, що він настільки був мужній”, - розповів батько загиблого Дмитра Гереги.

Як розповів начальник управління молоді та спорту міськради Сергій Ремез, це перший благодійний велопробіг у Хмельницькому.

“Кошти збираються для того, щоб купити тепловізори для наших воїнів, які сьогодні знаходяться на Сході й боронять нашу землю. Я думаю, що ті кошти, які сьогодні вже акумульовані громадською організацією «Волонтери Поділля»і ці кошти, які зібрані, вони допоможуть виконати ту мету, яка поставлена і купити три тепловізори для наших воїнів”, - каже Ремез.

За словами Сергія Ремеза, у велопробігу в якому взяли участь понад 600 учасників. Вдалось зібрати 21 тисячу гривень.

Читайте також

  • «Займалися святами, а тепер – війною». Хмельницька ведуча розповіла, як волонтерить.
  • "Всіх влаштовував український Краматорськ": історія його жительки, яка втекла від війни на Хмельниччину.
На початок