"Евертон" дивом виграв та врятувався від вильоту з чемпіонату Англії, фани вибігли святкувати на поле ще під час гри

AP Photo

Що відбулося у матчі "Евертона".

Англійський "Евертон", за який виступає українець Віталій Миколенко, зберіг місце в АПЛ на наступний сезон. Сталося це за підсумками 37-го туру, в якому команда з Ліверпуля змогла зробити камбек та відігратися з 0:2 проти "Кристал Пелас" - "Евертон" переміг 3:2 та відірвався від зони вильоту на чотири очки.

Усі 90 хвилин на полі у матчі "Евертон" - "Кристал Пелас" провів Миколенко, який взяв участь в одному з голів своєї команди.

Загалом для "Евертона" події в матчі розгорталися катастрофічно: у першому таймі команда програвала 0:2. Після перерви "Евертон" скоротив відставання, тоді зміг відігратися, а на 85-й хвилині забив переможний гол - 3:2. Це уперше в своїй історії "Евертон" переміг, коли програвав 0:2 по ходу матчу.

Одразу в момент третього забитого голу вболівальники "Евертона" вибігли на поле та почали святкувати! Хоча це була 85-а хвилина, гра ще продовжувалася.

Уболівальників вивели, але вони повернулися на поле уже після фінального свистка. У цей момент їх уже ніхто не виганяв з поля.

"Це неймовірно. Один з найвеличніших вечорів у моїй футбольній кар'єрі. Я думав, що буду плакати. Думав, що зараз вистрибну зі свого тіла. Ніхто не може ставити під сумнів це святкування наприкінці гри", - сказав після перемоги Френк Лампард, тренер "Евертона".

Чому вболівальники "Евертона" так реагували?

Упродовж більшої частини сезону "Евертон" йшов близько до зони вильоту, але в 30-31 турі опустився туди. Команді вдалося піднятися на 17-е, а тоді 16-е місце, однак перевага над зоною вильоту за два тури до завершення чемпіонату складала 1 очко.

Відповідно, "Евертон" був під загрозою вильоту. Востаннє клуб вилітав з елітного дивізіону чемпіонату Англії в сезоні 1950/51.

Фанати обіймають нападника Рішарлісона після переможного голу
Фанати обіймають нападника Рішарлісона після переможного голу. AP Photo

Відео огляд матчу "Евертон" - "Кристал Пелас"

Дивіться також: "Штутгарт" врятувався від вильоту з Бундесліги завдяки шаленому голу на 90+2 хв останнього туру: відео
ФутболЗбірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо