Ремонт почали у пральні Хустської центральної райлікарні

Ремонт почали у пральні Хустської центральної райлікарні

Ремонт почали у пральні Хустської центральної райлікарні Оригінальне

Ремонт почали проводити сьогодні у пральні Хустської центральної райлікарні. Про це розповів керівник Михайло Пристая. За кошти благодійників там замінять електрику, сантехніку, встановлять опалення та нові пральні машини.

У цьому приміщенні Хустської райлікарні щодня перуть 300 кілограмів білИзни. Четверо робітниць обробляють речі з пологового, хірургічного, дитячого, реанімаційного та інших відділень, розповідає працівниця Валентина Лопойда.

ВАЛЕНТИНА ЛОПОЙДА, працює у пральні Хустської ЦРЛ

«Ця машинка стірає пологове відділення, і операцію, і другі відділення, якщо є щось поганоє, стіраємо в ній. Коли прополоскає, виливаємо у ванну. З ванни ставимо сюди, і вона нам вижимає. Потім звідти вибираємо і несемо на двір».

Обладнання у пральні потребує оновлення, каже працівник підрядної організації Іван Дувалка. Ремонт приміщення почали з заміни електрики.

ІВАН ДУВАЛКА, ремонтує пральню Хустської ЦРЛ

«Там не було нормального ані заземлення. Машинки всі погнили. То всьо пробивало, йшло на корпус. Дуже катастрофічно. Жони казали, їх било током. Я як займаюся електрикою, я боюся тих машинок. Дуже небезпечно. Будуть закуплені спеціальні сушки, подібні стіральним машинам, пральні машини і промислові машини трьохфазні. А ці всі у найближчий час викинуть».

2-й тиждень директором Хустської районної лікарні працює Михайло Пристая. Розповідає про відновлення пральні.

МИХАЙЛО ПРИСТАЯ, директор Хустської ЦРЛ

«Цю пральню я побачив через 3 дні, коли приступив до виконання обов’язків. Разом з меценатами, благодійниками розпочали першочергово відновлювати саме цю пральню, щоб покращити умови роботи 4-х працівниць і щоб пральня працювала тим стандартам, які повинні бути».

ВОЛОДИМИР РОМАН, керівник Хустської ЦРЛ (2008-2019 рр.)

«Ми не знали з тим ради дати, бо коштів закупити обладнання для пральні нема. То потрібно ендоскоп, то потрібно бронхоскоп… Ми робимо безпосередньо для хворого. Йому не важливо, в якому виді та машинка, яку хлорка вже доїдає до основи. Треба завжди визначати першочергові дії. Що важливіше? Операційну – важливо, кардіологію – важливо, фтизіатричні відділення, які були просто убойні – це важливо».

За словами Михайла Пристаї, ремонт у пральні Хустської районної лікарні планують завершити за 3 тижні.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди