"Stefania" Kalush Orchestra на другому місці у чарті Spotify Global Viral

"Stefania" Kalush Orchestra на другому місці у чарті Spotify Global Viral

"Stefania" Kalush Orchestra на другому місці у чарті Spotify Global Viral
Фото: EBU / CORINNE CUMMING/SARAH LOUISE BENNETT

У суботу, 14 травня, гурт Kalush Orchestra виграв Євробачення-2022, привівши Україну до перемоги втретє. І одразу їхня пісня "Stefania" дебютувала у глобальному чарті Spotify на 38 місці. Нині пісня українського гурту посідає 10 сходинку чарту хітів 50 Global Spotify.

У іншому чарті, Spotify Global Viral — щотижневому рейтингу найбільш прослуховуваних треків у світі, — пісня "Stefania" посідає 2 сходинку.

До гранд-фіналу Євробачення-2022 трек українського гурту займав 32 і 21 місця у відповідних чартах.

Stefania на другому місці у чарті Spotify Global Viral
Stefania на другому місці у чарті Spotify Global Viral.

Переможцем Євробачення-2022 стали Kalush Orchestra з піснею "Stefania". Вони отримали 192 балів від журі та 439 балів від глядачів.

"Я прошу кожного з вас: будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть Азовсталі прямо зараз!" — закликав Олег Псюк зі сцени Євробачення в Італії.

Україна прийме наступне Євробачення після перемоги на цьогорічному конкурсі в "цілісній, щасливій і розбудованій країні", заявив Олег Псюк на першій пресконференції після перемоги.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад