Запорізька область отримала другу партію тестів для виявлення коронавірусу COVID-19

Запорізька область отримала другу партію тестів для виявлення коронавірусу COVID-19

Запорізька область отримала другу партію тестів для виявлення коронавірусу COVID-19

Запорізька область отримала другу партію тестів для виявлення коронавірусу COVID-19. Тест-системи для проведення полімеразної ланцюгової реакції були передані до «Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України». Орієнтовна кількість тестів складає 3100 штук.

Запорізька область отримала другу партію тестів для виявлення коронавірусу COVID-19

Роман Терехов, директор державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Ця допомога, яку ми сьогодні отримали дозволяє нам впевнено дивитись не у сьогоднішній день, а у завтрашній. З першого дня отримання першої гуманітарної допомоги ми вночі почали проводити лабораторні дослідження. Зараз ми маємо залишок тестів від попередньої гуманітарної допомоги меценатів, також системи закуплені нашим медичним закладом, цього вистачить для діагностики 3800-4000 людей. На сьогодні цієї кількості достатньо аби вирішувати необхідні оперативні дослідження», - говорить директор державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Терехов. Сьогодні до обласної ради був переданий проєкт секвестрованого бюджету регіону, про це повідомив голова Запорізької обласної адміністрації Віталій Туринок.

«Сьогодні була погоджувальна рада з депутатами. Ми збалансували бюджет і «надали» зняття 128 мільйонів гривень для збалансування резервного фонду. Так само там буде ще доповнення 26,6 мільйонів. Це той резервний фонд що вже є. Це майже 154 мільйони. Так само хочу наголосити і попросити щоб депутати, у котрих є депутатські фонди – 81 мільйон, щоб вони використовували свої фонди на медичні установи нашої області», - каже голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок.

Також Віталій Туринок повідомив, що починаючи з сьогоднішнього дня на всіх в’їздах до Запоріжжя, а також міст Мелітополя і Бердянська почали працювати мобільні групи, складені з працівників Національної поліції та «Швидкої допомоги», які повинні міряти температуру безконтактними термометрами і заповнювати медико-санітарні декларації. Тих людей, у яких буде виявлена підозра захворювання, негайно направлятимуть на обстеження у медзаклади.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди