Рекордсмен та олімпійський чемпіон з санного спорту Людвіг закінчив кар'єру: його досягнення

Рекордсмен та олімпійський чемпіон з санного спорту Людвіг закінчив кар'єру: його досягнення

Рекордсмен та олімпійський чемпіон з санного спорту Людвіг закінчив кар'єру: його досягнення
AP

Титулований санкар вагався щодо продовження кар'єри і все ж вирішив її закінчити.

3-разовий олімпійський чемпіон з санного спорту Йоганнес Людвіг оголосив про закінчення кар'єри. Спортсмен не виступатиме у наступному сезоні, зокрема пропустить домашній чемпіонат світу, який відбудеться в Обергофі у 2023 році.

Йоганнес Людвіг - один з найтитулованіших спортсменів Зимової Олімпіади-2022. У Пекіні німецький санкар здобув перше олімпійське "золото" в особистому заїзді та став найстаршим спортсменом у цьому виді спорту.

Читайте також: 35-річний Йоганнес Людвіг став найстаршим олімпійським чемпіоном з санного спорту

Людвіг не оголошував про наміри закінчити кар'єру після виступу на Олімпіаді. Німецький санкар розмірковував над тим, щоб взяти участь на домашньому чемпіонаті світу, після чого завершити кар'єру, але все ж зробив це перед стартом сезону.

"Санний спорт - невід'ємна складова мого життя. Щодня упродовж останніх 30 років я був зосереджений на цьому і, він [санний спорт] вимагав серйозних жертв від мене, а також від моєї сім'ї", - сказав спортсмен.

"Під час кар'єри я зрозумів, що у змагальних видах спорту витривалість та впевненість є найбільш важливими елементами успіху. Тепер я готовий розпочати новий розділ у своєму житті".

Йоганнес Людвіг розпочав виступи на дорослому рівні у санному спорті у 2006 році. Уперше на чемпіонаті світу німецький санкар виступив через рік, посівши 11-е місце.

Першу нагороду на рівні чемпіонатів світу та Європи Людвіг здобув у 2010 році - "бронза" на Євро в естафеті. І до Олімпіади-2022 жодного разу не вигравав у особистих турнірах - "золото" чемпіонатів світу 2017 та 2020 років, а також Олімпіади-2018 в естафеті.

Усі досягнення Йоганнеса Людвіга

  • 1: "золото" на особистих турнірах - Олімпіада-2022.
  • 3: медалі здобув Людвіг на чемпіонатах світу - "золото" естафети у 2017 та 2020 роках, а також "бронза" у 2013 році (одиночний заїзд)
  • 4: медалі Олімпіади-2022 здобув Людвіг - "золото" естафети у 2018 та 2022 році і в одиночному заїзді (2022 рік), а також "бронза" на особистому турнірі на Іграх у Пхьончхані (2018 рік)
  • 6: нагород чемпіонатів Європи в активі Людвіга - "срібло" (2014, 2021 роки - одиночні заїзди; 2019, 2022 роки - естафети), "бронза" (2010 рік - естафета, 2013-й - одиночний заїзд)
  • 10: перемог здобув Людвіг на етапах Кубка світу з санного спорту
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо