Збірна України з волейболу провела товариські матчі проти Естонії в підготовці до Золотої Євроліги-2022: результати ФВУ

Українська команда зіграла перші контрольні матчі й в одному з них була близькою до перемоги.

Чоловіча збірна України з волейболу провела дві товариські зусітрічі проти Естонії в рамках підготовки до Золотої Євроліги-2022. Обидві гри відбулися в естонському Тарту.

Естонія двічі здобувала перемогу в Євролізі – у 2016 і 2018 роках. Торік естонська команда дійшла до Фіналу чотирьох і виборола "бронзу".

У першому спарингу Україна зазнала поразки, "всуху" поступившись господарям майданчика – 0:3. Найбільш конкурентним був третій сет, де українці поступилися на три очки, проте в інших естонці мали впевнену перевагу.

Натомість у другому матчі "синьо-жовтим" вдалося нав'язати боротьбу. Україна програла перший сет, але змогла вирвати перемогу в двох наступних. У близькій четвертій партії українці мали кілька матчболів, але врешті мінімально поступилися – 30:32. У підсумку зустріч завершилася нічиєю.

Товариські матчі збірної України перед Євролігою-2022

• Естонія – Україна 3:0 (25:18, 25:20, 25:22)
  • Естонія – Україна 2:2 (25:20, 24:26, 21:25, 32:30)

• У цьогорічній Золотій Євролізі українці гратимуть у групі B разом із Хорватією, Іспанією та Данією. Через повномасштабну війну Росії проти України команда гратиме що домашні, що виїзні матчі на виїзді, тобто в хорватському Вараждіні, іспанському Вальядоліді та данському Ґентофте.
  • Золота ліга є найвищим дивізіоном Євроліги. Цьго року в груповій стадії візьмуть участь 11 команд, розділених на три групи. Три найкращі збірні з кожної, а також топкоманда Срібної Євроліги вийдуть до Фіналу чотирьох.
  • Торік Україна дійшла до фіналу Євроліги, де поступилася Туреччині (1:3).
  • Найкращий результат на турнірі збірна показала в 2017 році, коли здобула титул, обігравши у фіналі Північну Македонію (3:1).
  • Цього року збірна України також візьме участь у чемпіонаті світу з волейболу серед чоловіків. Вона замінить дискваліфіковану Росію.

• 25 травня відбудеться перший матч Золотої Євроліги за участі України: проти Хорватії.
  • Перед стартом Євроліги в України заплановано ще два товариські матчі проти збірної Латвії.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо