"У суді не питатимуть про Маріуполь". Апеляцію Росії щодо скасування санкцій у регбі було відхилено: їхня реакція

"У суді не питатимуть про Маріуполь". Апеляцію Росії щодо скасування санкцій у регбі було відхилено: їхня реакція

"У суді не питатимуть про Маріуполь". Апеляцію Росії щодо скасування санкцій у регбі було відхилено: їхня реакція AP

Російська сторона переконана, що на це рішення мала вплив Велика Британія.

Міжнародна федерація реґбі (World Rugby) відхилила апеляцію Росії, яка вимагала скасувати заборону на участь їхніх збірних і клубів у міжнародних змаганнях. Про це повідомляє Inside the Games.

У лютому Росію та Білорусь усунули від участі в турнірах через повномасштабне вторгнення в Україну. Зокрема, РФ отримала технічну поразку в решті матчів чемпіонату Європи, у яких не встигла дограти. Також Союз регбістів Росії було позбавлено членства у міжнародній федерації. Росія намагалася оскаржити це рішення, проте у World Rugby їм відмовили.

"На жаль, наші доводи не були почуті, наші скарги й заперечення не задовольнили, рішення виконкому залишилося в силі й без змін", – заявив голова верховної ради Федерації реґбі Росії Кірілл Яшенков.

Читайте також: Колишня російська гімнастка й депутатка Аліна Кабаєва потрапила до підсанкційного списку Великої Британії: що відомо

Яшенков стверджує, що "за лаштунками" члени ради World Rugby "підтримували їхню країну, їхню федерацію", проте за відхилення російської апеляції проголосували 3/4 представників ради. На думку лідера ФРР, Рада Міжнародної федерації реґбі – "під дуже сильним впливом країн Британії, що головують у впровадженні санкцій" проти Росії.

У ФРР заявили, що не покидатимуть спроби зняти бан та "боротися до кінця", аже, на їхню думку, рішення World Rugby не є "юридично виправданим".

"Мені дуже цікаво, що скаже суд, якщо ми туди дійдемо, – зазначив Яшенков. – Будь-який суддя попросить показати пункт статуту, згідно якого нас було усунуто. Такої статті немає. Вони питатимуть про статтю, а не про політику чи Маріуполь... За всю історію організації їхні рішення ніколи не оскаржувалися в суді. Тепер час настав".

У заяві World Rugby було вказано, що організація керувалася рекомендаціями Міжнародного олімпійського комітету й такими цінностями цього виду спорту як "солідарність, чесність і повага" та мала на меті "захистити реґбійну родину".

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії та Білорусі

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 79. Текстовий онлайн
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо