The HARDKISS анонсував благодійний тур Європою та США

The HARDKISS анонсував благодійний тур Європою та США

The HARDKISS анонсував благодійний тур Європою та США
Фото: Олександр Порубаймих, пресслужба The Hardkiss

Під час турне відбудуться чотири сольні концерти гурту на підтримку України в Польщі, після чого The HARDKISS разом з ONUKA, Артемом Пивоваровим та Іваном Дорном дадуть спільні концерти у шести містах США.

Європейська частина благодійного туру The HARDKISS розпочнеться концертом у Кракові 19 червня. Також гурт виступить у Познані, Вроцлаві та Варшаві.

Після концертів у Європі, The HARDKISS вирушить у спільний благодійний тур містами США разом з ONUKA, Артемом Пивоваровим та Іваном Дорном. Концерти українських артистів відбудуться у Маямі (28 червня), Чикаго (1 липня), Нью-Йорку (3 липня), Сан-Франциско (5 липня), Лос-Анджелесі (7 липня) та Сієтлі (8 липня).

“Цими виступами ми хочемо й надалі розповідати, співати та привертати увагу до війни в Україні та зібрати кошти на підтримку гуманітарних та культурних програм в Україні”, – розповів гурт The HARDKISS на офіційній сторінці в Instagram.

Також The HARDKISS повідомили, що завдяки релізу пісні “Як ти?”, яку за місяць прослухали більше одного мільйону разів на різних стрімінгових платформах, гурту вдалося зібрати близько 45 000 гривень роялті. Усі кошти The HARDKISS передав благодійному фонду Маші Єфросиніної “Фонд Маша” на гуманітарні потреби українців, які виникли внаслідок російської військової агресії.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад