Як працюють сільські амбулаторії Ужгородського району під час карантину

Як працюють сільські амбулаторії Ужгородського району під час карантину

Як працюють сільські амбулаторії Ужгородського району під час карантину Оригінальне

Лікарі сільських амбулаторій Ужгородського району на час карантину не приймають пацієнтів. Всі консультації вони надають телефоном. Про це сьогодні сказала головна лікарка районної первинної медико-санітарної допомоги Лариса Шинкаренко. За її словами, у невідкладних випадках лікарі приходять до пацієнтів додому. Для цього всі амбулаторії забезпечили захисними костюмами та масками.

С. ОНОКІВЦІ, УЖГОРОДСЬКИЙ Р-Н

Чим забезпечили амбулаторію в селі Оноківці показує завідувач Василь Сіка.

ВАСИЛЬ СІКА, завідувач амбулаторії с. Оноківці

«Забезпечена дезінфікуючими засобами для поверхонь, засобами для обробки рук, засобами для прибирання дезинфікуючими. Також у нас є маски для медичного песоналу».

С. КАМ’ЯНИЦЯ, УЖГОРОДСЬКИЙ Р-Н

Як діятимуть лікарі кам`яницької сільської амбулаторії у випадку підозри на короновірус, розповідає завідувачка амбулаторії Олександра Забруцька-Кіш.

ОЛЕКСАНДРА ЗАБРУЦЬКА-КІШ, завідувачка амбулаторії с. Кам’яниця

«При підозрі на захворювання на короновірус, пацієнт має повідомити нас у телефонному режимі, що він підійде. Ми до того готуємося, маємо надіти захисні костюми, маски, окуляри, прийняти його в окремому кабінеті, самоізолювати його тут. Опитати по максимуму і викликати швидку допомогу, повідомити їх, що є підозра. Тоді вони теж приїжджають у спеціальних засобах захисту».

С. БАТФА, УЖГОРОДСЬКИЙ Р-Н

Амбулаторія у селі Батфа обслуговує три села: Батфа, Галоч і Палло, які знаходяться на українсько-словацькому кордоні. Завідувачка амбулаторії Вікторія Белканія каже, зараз на самоізоляції 8 жителів сіл.

ВІКТОРІЯ БЕЛКАНІЯ, завідувачка амбулаторії сіл Батфа, Галоч і Палло

«Ми з ними тримаємо контакт на телефоні. Тобто я дзвоню пацієнту і питаю, як він почувається, як здоров’я людей, з якими він проживає в одному будинку, тому що не у всіх є можливість повністю самоізолюватися в окреме приміщення».

В Ужгородському районі є 25 амбулаторій, розповідає головна лікарка Ужгородської районної первинної медико-санітарної допомоги Лариса Шинкаренко.

ЛАРИСА ШИНКАРЕНКО, головна лікарка Ужгородської районної первинної медико-санітарної допомоги

«48 структурних підрозділів, 870 км ужгородський район обслуговує, 64 тисячі населення обслуговуються нашими закладами. У наших закладах, на сьогоднішній день, ми закупили 9 тисяч рукавичок, більше 7 тисяч масок, закупили для кожного лікаря захисні окуляри».

За словами Лариси Шинкаренко, всі пацієнти сільських амбулаторій можуть консультуватися з лікарями телефоном. До важких хворих медики виїжджають додому.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди