Docudays UA та Український інститут організовують презентацію українських документальних проєктів на Cannes Docs

Docudays UA та Український інститут організовують презентацію українських документальних проєктів на Cannes Docs

Docudays UA та Український інститут організовують презентацію українських документальних проєктів на Cannes Docs Фото: docudays.ua

Docudays UA спільно з Українським інститутом організовує презентацію українських документальних проєктів UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs, яка відбудеться 21 травня на кіноринку 75-го Каннського кінофестивалю Marche du Film. Про це повідомляє пресслужба фестивалю.

У межах секції Cannes Docs будуть представлено чотири проєкти на етапі розробки. Це майбутні стрічки

  • "Лимани. Бій за рай" режисера Сергія Лисенка й продюсерок Анни Капустіної та Олександри Кравченко;
  • "Залізна сотня" режисерки та продюсерки Юлії Гонтарук у компанії Іванни Хіцінської, Олександри Братищенко, Улдіса Цекуліса та Ігоря Савиченка;
  • "Слухаючи світ" режисерки Лізи Сміт та продюсерів Ольги Бесхмельниціної та Євгена Рачковського;
  • "Мир для Ніни" режисерки Жанни Максименко-Довгич та продюсерок Люби Кнорозок і Деа Гїіновці.
Docudays UA та Український інститут організовують презентацію українських документальних проєктів на Cannes DocsФото: docudays.ua

Docudays UA організовує презентацію українських документальних проєктів на Cannes Docs

Окрім того, увесь день 21 травня буде присвячено Україні.

Український інститут вдруге представить шість українських продюсерів у межах спеціальної презентації Ukrainian Producers under the Spotlight. Зокрема на заході будуть присутні Дар’я Бассель (Moon Man), Ольга Бесхмельниціна (ESSE Production House), Денис Іванов (Arthouse Traffic), Наталія Лібет (Digital Religion), Сашко Чубко (Pronto Film), Володимир Яценко (ForeFilms).

До того ж разом із Tallinn Black Nights, Festival Marché du Film покажуть презентаційні матеріали ігрових кінопроєктів: "Камінь. Ножниці. Граната" режисерки Ірини Цілик, ‌"Коли нам було 15" режисерки Анни Бурячкової, "Ля Палісіада" режисера Філіпа Сотниченка, "Я, Ніна" режисерки Марисі Нікітюк.

Також 21 травня Goes To Cannes представить проєкти у виробництві: "Редакція" Романа Бондарчука, "Дім за склом" Тараса Дроня, "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової, "Демони" Наталки Ворожбит та "Свято Хризантем" Семена Мозгового.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад