Суспільне запустило новий сайт Євробачення

Суспільне запустило новий сайт Євробачення

Суспільне запустило новий сайт Євробачення

Суспільне Мовлення запустило новий офіційний сайт Євробачення в Україні. Сайт доступний за посиланням: https://eurovision.ua/.

На сайті з’явилися нові рубрики — «Учасники Євробачення-2022», «Представники України на Євробаченні», «Світ про Україну». На сайті можна буде стежити за офіційною інформацією від Організаційного комітету Євробачення в Україні, а також новинами та відео про конкурс.

Віднині сайт інтегрований до мережі сайтів Суспільного.

Нагадаємо, уже 10 травня у першому півфіналі гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" виступатиме під номером 6. Трансляцію Євробачення можна буде дивитися на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА о 22:00, слухати на Радіо Промінь та стежити на діджитал-платформах Суспільного Мовлення:

На ютуб-каналі Євробачення Україна можна буде спостерігати за роботою ведучого Тімура Мірошниченка наживо з коментаторської студії.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022» в Італії. Європейська мовна спілка відсторонила росію від участі в Євробаченні-2022, тому в конкурсі братиме участь 40 країн. Послухати виступи всіх учасників можна за посиланням eurovision.tv.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура