У Мелітополі окупанти змусили викраденого активіста "на камеру" демонтувати барельєф Донцова

У Мелітополі окупанти змусили викраденого активіста "на камеру" демонтувати барельєф Донцова

У Мелітополі окупанти змусили викраденого активіста "на камеру" демонтувати барельєф Донцова
Фото з соцмереж

У Мелітополі окупанти продовжують викрадати людей, щоб використовувати їх для участі в своїй пропаганді. Так, місцевого проукраїнського активіста викрали, щоб використати в зйомках відеосюжету про демонтаж меморіальної дошки Дмитру Донцову.

Про це повідомило місцеве видання "Ріа-Мелітополь".

На відео, що постановочно знімали для роспропаганди, присутній у кадрі спікер каже: "знаменно, що один з нацистів знімає цю дошку" і в цей час на задньому плані Олександр Пугач з інструментам ніби-то демонтує барельєф.

Окупанти змусили викраденого активіста демонтувати барельєф Донцова
Окупанти знімають, як викрадений ними активіст демонтує барельєф Донцова. Скрін з відео телеграм-каналу Ріа-Мелітополь

Видання повідомляє, що Олександра Пугача окупанти викрали вже вдруге. Вперше на початку квітня. Тоді, після психологічного тиску та катувань, він на камеру зізнавався, що брав участь в проукраїнських мітингах та акціях протесту.

На початку травня хлопця знову затримали. Як виявилось, щоб викоритати для зйомок постановочного відео для російського ТБ.

Що відомо

  • Дмитро Донцов — доктор юридичних наук, українського літературного критика, публіциста, політичного діяча, філософа, ідеолога українського націоналізму.
  • Барельєф Дмитру Донцову встановлений у Мелітополі на будівлі колишнього реального училища, де навчався майбутній літературний критик, публіцист, філософ, політичний діяч, головний ідеолог українського інтегрального націоналізму.

Читайте також: У окупованих містах на Запоріжжі росіяни готуються до "святкувань" 9 травня

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок