Нокаут року в UFC. Футбольний удар ногою в голову, що відправив бійця в лікарню: відео

Нокаут року в UFC. Футбольний удар ногою в голову, що відправив бійця в лікарню: відео

Удар Майкла Чендлера визнали найкращим на шоу UFC.

Головним боєм на шоу UFC 274 була зустріч Чарльза Олівейри проти Джастіна Гейджи, яка завершилася перемогою Олівейри больовим прийомом. Водночас, найяскравіший момент шоу відбувся в іншому бою - Майкла Чендлера проти Тоні Фергюсона.

Фергюсон - колишній чемпіон UFC, Чендлер - бився за головний титул, однак програв у сутичці якраз Гейджи. Загалом Тоні підійшов до цього бою з серією в три поразки поспіль, а Майкл - в дві.

В очному поєдинку свою невдалу серію перервав 36-річний Майкл Чендлер. Бій Фергюсон - Чендлер завершився достроково на початку другого раунду після брутального нокауту.

Майкл Чендлер зміг влучити потужним ударом ногою прямо в підборіддя супернику, від чого Тоні Фергюсон моментально впав і піднятися швидко не зміг. Фергюсон пропустив цей удар і одразу ж програв бій.

Відео нокауту ударом ногою Чендлер - Фергюсон

Фергюсон не міг піднятися на ноги упродовж кількох хвилин, його одразу ж госпіталізували.

Однак з лікарні Тоні Фергюсона виписали за кілька годин: результати комп'ютерної томографії негативні, пошкоджень мозку не виявлено.

Це лише друга поразка нокаутом в кар'єрі Фергюсона. А одразу після перемоги Чендлер викликав на бій Гейджи або Олівейру, або Конора Макгрегора, якщо перші двоє не погодяться з ним битися.

Читайте також: Один із найшвидших нокаутів. Як боєць ММА за 15 секунд "відправив спати" суперника: відео
На початок