Спікерка Конгресу США заявила, що Росія спонсорує тероризм

Спікерка Конгресу США заявила, що Росія спонсорує тероризм

Спікерка Конгресу США заявила, що Росія спонсорує тероризм
AP

Спікерка Конгресу Сполучених Штатів Америки Ненсі Пелосі переконана, що Росія має бути включена до переліку держав-спонсорів тероризму.

Про це вона заявила в інтерв’ю MSNBC.

"Якщо Росії немає у списку держав-спонсорів тероризму, розірвіть цей список. Тому що тут у вас є лідер країни, ядерної держави, країни, яка вдирається в іншу країну і погрожує ядерною зброєю. У вас є президент країни, який спонукає своїх солдатів до актів жорстокості, до зґвалтування дітей – маленьких дівчаток 11 років, неодноразово, на очах у їхніх матерів, або зґвалтуванню їхніх матерів на очах у дітей, до викрадення дітей", — наголосила спікерка.

Пелосі підкреслила, що ці акти насильства перебувають за межею цивілізованої людської поведінки. Вона також назвала президента РФ Володимира Путіна боягузом.

"Путін боягуз. Він воює — замість вести війну, він воює проти мирних жителів. Він бореться із дітьми", — зазначила посадовиця.

Відтак вона переконана, що РФ має бути включена до переліку держав-терористів.

"Тому я абсолютно впевнена, що вони мають бути у цьому списку держав-спонсорів тероризму, і я сподіваюся, що це станеться", — підсумувала Пелосі.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 73. Текстовий онлайн

The Economist: економіка Росії "знову стоїть на ногах" попри санкції. Чому

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок