У Павлограді на Дніпропетровщині визначили 58 вулиць, назви яких пов'язані з Росією і які підлягають перейменуванню

У Павлограді на Дніпропетровщині визначили 58 вулиць, назви яких пов'язані з Росією і які підлягають перейменуванню

У Павлограді на Дніпропетровщині визначили 58 вулиць, назви яких пов'язані з Росією і які підлягають перейменуванню. Про це йдеться в повідомленні на сайті Павлоградської міської ради.

За повідомленням, варіанти нових назв визначать за пропозиціями мешканців міста і затвердять за результатами рейтингового голосування. Про початок подання пропозицій повідомлять додатково.

Робоча група з питань перейменування вулиць, провулків, проїздів, проспектів, бульварів Павлограда була створена 4 травня, за розпорядженням міського голови. До її складу ввійшли представники керівництва міста, депутатського корпусу, працівники музею та громадськості.

"Зараз, коли триває російська агресія проти України, коли росіянами здійснюється геноцид українського народу, коли руйнуються українські міста, кожному з нас варто подумати – чи доречно вшановувати у назвах вулиць Росію, яка розпочала цю війну, людей та події пов’язані з нею? Здоровий глузд підказує, що НІ! У нас своя культура, своя історична пам’ять, своя ідентичність, і російської тут не повинно бути!" – мовиться в повідомленні.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок