Ракетний удар по Львову. У лікарню госпіталізували хлопця з осколковими пораненнями

Ракетний удар по Львову. У лікарню госпіталізували хлопця з осколковими пораненнями

Ракетний удар по Львову. У лікарню госпіталізували хлопця з осколковими пораненнями
Фото медзакладу

Ввечері, 3 травня, в одну із лікарень Львова потрапив 24-річний Захар. Хлопець отримав осколкові поранення ноги внаслідок падіння ракети у Львові. До лікарні його привіз друг на власному авто.

"У пацієнта множинні осколкові поранення. Ушкоджені ліва рука, ділянка кульшового суглобу і нижньої кінцівки. Пацієнту у невідкладному порядку виконали операцію для видалення осколків", — каже завідувач хірургічного відділення лікарні.

Пацієнт розповів, що у момент, коли впала ракета, він був неподалік свого гаража. Вирішив разом із мотоциклом заховатися за бетонною стіною.

"Я вирішив постояти там 5-10 хвилин. Буквально хвилину часу минає, я знімаю шолом, і дивлюся як мені в лице летить ракета. Вона просто падає за бетонною стіною, там за метрів 10 . Бачу, що ракета потрапила у мій гараж. Я починаю бігти, чую що летить ще одна ракета, вона також падає. Я добіг додому і побачив осколки", — розповів Захар.

Завідувач хірургічного відділення медзакладу каже, що на хлопця чекає ще щонайменше одна операція, адже потрібно видалити більш глибинні осколки з інших ділянок.

Що відомо

  • Ввечері, 3 травня, у Львові пролунало кілька вибухів. Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, по Львівщині завдали ракетних ударів.
  • Як уточнив міський голова Львова Андрій Садовий, ракетного удару завдали по трьох елекропідстанціях у місті. Двоє людей травмовані. Частина Залізничного та Шевченківського районів міста була без світла.
  • На Львівщині внаслідок ракетних ударів відбулися зміни в русі поїздів — "Укрзалізниця".

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок