Жіноча збірна України з біатлону отримала нового головного тренера

Жіноча збірна України з біатлону отримала нового головного тренера

Жіноча збірна України з біатлону отримала нового головного тренера
Особистий архів Олександра Кравченко

Суттєвих змін у самому штабі команди не відбулось.

Український спеціаліст Олександр Кравченко очолив жіночу збірну України з біатлону. Про це повідомляє biathlon.com.ua, з посиланням на слова державного тренера збірної України з біатлону Євгена Колупаєва.

Кравченко обійняв цю посаду після того, як завершився контракт словенського тренера Уроша Велепця після сезону 2021/22. Словенець працював із жіночою збірною у 2015-2018 і у 2021-2022 роках. Кравченко, своєю чергою, був помічником старшого тренера, а також персональним тренером Олени Білосюк.

Читайте також: Чому Урош Велепець покинув збірну України та пішов працювати у Німеччину: пояснення тренера

До оновленого штабу жіночої збірної також увійшли Олег Меркушин і Олександр Біланенко.

Олександр Біланенко залишився помічником головного тренера в жіночій збірній України.
Олександр Біланенко залишився помічником головного тренера в жіночій збірній України. Фото: Євген Каранов

У інтерв'ю Суспільне Спорт після припинення співпраці з Україною уже ексстарший тренер Урош Велепець казав, що саме Олександр Кравченко, на його думку, є претендентом на посаду старшого тренера.

"Знаю, що Олександр Кравченко готовий керувати командою, він тренер із досвідом. Правда, він більше спеціалізується на стрільбі, але все одно його результати вже хороші. Сподіваюсь, що Саша Біланенко залишиться", – сказав Велепець.

Рішення щодо тренерського складу жіночої команди було прийнято під час Тренерської ради Федерації біатлону України. Під час неї були також затверджені дати та місце проходження найближчих зборів.

Так, і чоловіча, і жіноча команда розпочнуть підготовку до сезону в Сянках на Львівщині. Підопічні Юрая Санітри тренуватимуться в Сянках з 29 травня до 15 червня, а Олександра Кравченка – з 4 до 19 червня.

Категорії
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо