Володимир Кличко записав емоційне звернення, в якому благає українців лишатися вдома

Володимир Кличко записав емоційне звернення, в якому благає українців лишатися вдома

Володимир Кличко записав емоційне звернення, в якому благає українців лишатися вдома УНІАН

Ексчемпіон світу з боксу Володимир Кличко виступив на щоденному брифінгу свого брата-мера, де підтримав Віталія Кличка та закликав не порушувати карантинних заходів. Сам боксер перебуває у США, де наразі активно поширюється коронавірус.

"У нинішній кризі, яку переживає весь світ, є головний і простий принцип: якщо ти вдома, значить, ти захищений. Тут, у США, вірус поширюється з величезною прогресією. Багато хворих і багато померлих, їхня кількість зростає щодня. Тут, за такої кількості хворих не вистачає елементарного: масок, засобів захисту і лікарняних ліжок. У Нью-Йорку, наприклад, сьогодні в центральному парку розгорнули польовий госпіталь.

Я не хочу, щоб України біда торкнулася в такому масштабі. Тому якщо вам кажуть "лишайтеся вдома", це означає: лишайтеся вдома й убезпечте себе! Повірте, жодна із зустрічей не варта того, щоб бути кинутими на терези життя. Будьте здорові!" — сказав Кличко-молодший.

Що відомо

  • У Києві вже 107 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Двоє людей вилікувалися. Серед захворілих четверо чоловіків віком від 45 до 49 років та одна жінка — медична працівниця. Їй 55 років.
  • Усього в столиці станом на 31 березня експрес-тестами протестовано майже 1 900 людей. Лікарі розпочали перевіряти всіх пацієнтів із діагнозом "запалення легенів".
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start