Збірна України з хокею програла у серії булітів Польщі на чемпіонату світу з хокею: результат

ФХУ

Після розгромної перемоги українці мінімально поступилися полякам.

Збірна України з хокею зазнала першої поразки на чемпіонаті світу з хокею у дивізіоні ІВ. У другому турі українці поступилися команді Польщі.

Україна вдруге поспіль вийшла на лід на чемпіонаті світу. Турнір для українців розпочався з розгромної перемоги над Сербією, завдяки якій синьо-жовті разом з Японією та Польщею очолили турнірну таблицю групи.

У другому турі українці мали зустрітитися проти поляків, які завдали поразки Естонії з рахунком 3:0. І у разі перемоги могли продовжити боротьбу з Японією за перемогу в дивізіоні ІВ.

Перший період для України закінчився поразкою. Домінік Паш відзначився дублем, і хоча на першу шайбу українці відповіли голом Євгена Фадеєва (більшість 5 на 3), зрівняти рахунок у стартову 20-хвилинку не вдалося.

Зрівняти рахунок українцям вдалося лише на старті третього періоду. Михайло Сімчук закинув дебютну шайбу в кар'єрі у светрі національної команди.

Основний час матчу закінчився внічию, після чого українці мали можливість дотиснути суперника в овертаймі, але так цього і не зробили. Тож, переможця мала визначити серія булітів.

У серії булітів Україна закинула лише одну шайбу з п'яти спроб, тоді як полякам вдалося закинути дві з чотирьох. І здобути перемогу.

Чемпіонат світу U18. Дивізіон ІВ

Україна – Польща 2:3 Б

Шайби: 0:1 Домінік Паш (Павел Зигмунт) 12:01; 1:1 Євген Фадеєв (Ігор Мережко - менш.) 15:15; 1:2 Домінік Паш (Патрік Вронка), 17:56; 2:2 Михайло Сімчук

Турнірна таблиця

1. Японія – 6 очок (2 матчі), 15:5 (різниця шайб)
  2. Польща 5 (2), 6:2
  3. Україна – 4 (2), 9:3
  4. Естонія – 0 (2, 5:10)
  5. Сербія – 0 (2, 0:15)

• Субота, 30 квітня, 17:30. Японія – Україна
  • Неділя, 1 травня, 21:30. Естонія – Україна
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо