Бубка закликав українців займатися фізичними вправами вдома. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Бубка закликав українців займатися фізичними вправами вдома. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Бубка закликав українців займатися фізичними вправами вдома. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ УНІАН

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка наголосив, що навіть в умовах карантину можливо підтримувати гарну фізичну форму регулярними тренуваннями.

Олімпійський чемпіон записав відеозвернення для глядачів та читачів Суспільного, у якому закликав не гаяти часу на карантині.

"Сьогодні кожен із нас має можливість приділити увагу родині - дітям, батькам. Дійсно, можна сьогодні навчатися навіть вдома. Займатися самоосвітою, самовдосконаленням... Тому що в житті наші знання - це наш скарб".

Читайте також: Людина, яка навчилася літати: 8 потужних цитат Сергія Бубки

Сергій Бубка додав, що навіть удома можна займатися фізичною активністю і закликав українців приєднуватися до челенджу НОК України #тренуйсявдома.

У рамках челенджу багато зірок спорту вже показали, як підтримують гарну форму на карантині. Зокрема, вправи з улюбленої йоги продемонструвала вболівальникам каратистка Анжеліка Терлюга.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start