Начальник поліції Харківщини закликав харків'ян провести Великдень вдома

Начальник поліції Харківщини закликав харків'ян провести Великдень вдома

Начальник поліції Харківщини закликав харків'ян провести Великдень вдома
Суспільне Харків

У поліції Харківщини не виключають, що російські окупанти можуть обстрілювати регіон на Великдень.

Про це заявив начальник поліції регіону Володимир Тимошко у зверненні 23 квітня.

"Хочу вас попросити, щоб ви, якщо є така можливість, завтра залишались вдома, бо ви і я, ми всі вже знаємо, що може буде завтра. А завтра знову, можливо, будуть обстріли, завтра знову можливі смерті, завтра знову можливе горе в наших сім’ях", — сказав поліцейський.

"З 24 лютого не було жодного дня, коли б російські фашисти не вбивали мирне населення Харківщини, коли б вони не руйнували наші будівлі, коли б вони не завдавали шкоди всьому, що нас оточує. З 24 лютого ми добре знаємо ціну російським словам, знаємо добре, хто такі росіяни: це язичники, нація крадіїв, мародерів, вбивць. Нічого іншого, крім вбивати, вони не вміють", — каже Тимошко.

Читайте також: У Харкові внаслідок обстрілу РФ сталася пожежа у двох квартирах багатоповерхівки

"За останній тиждень поліція працювала на місцях, в які прилітали ракети, снаряди. Таке можливе і завтра. Ще раз звертаюся і прошу: за можливості завтра, попри те, що свято, і ви хочете прийти до церкви, будьте вдома", — сказав Володимир Тимошко.

Що відомо

  • У Харкові змінили час комендантської години і скасували нічні богослужіння. Також у міськраді попросили утриматися від відвідування цвинтарів.
На початок