Війська РФ ведуть повітряну розвідку на Ізюмському напрямку — Генштаб

Війська РФ ведуть повітряну розвідку на Ізюмському напрямку — Генштаб

Війська РФ ведуть повітряну розвідку на Ізюмському напрямку — Генштаб
facebook.com/izyumlive

У Харківській області на Ізюмському напрямку російські військові намагаються визначити можливі напрямки наступу. Для цього окупанти проводять повітряну розвідку позицій Збройних сил України.

Про це ввечері 22 квітня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"На Ізюмському напрямку ворог проводить повітряну розвідку позицій наших військ з метою визначення можливих напрямків наступу. Для покращення тактичного положення підрозділів противник намагався здійснювати наступальні дії у напрямках населених пунктів Заводи та Дібровне, успіху не має", — сказано в повідомленні.

На Слобожанському напрямку російські підрозділи 6-ї загальновійськової армії, балтійського та північного флотів продовжують часткове блокування Харкова.

"Намагаються здійснювати вогневе ураження підрозділів наших військ та об’єктів критичної інфраструктури", — розповіли в Генштабі.

Що відомо

  • 20 квітня Генеральний штаб повідомляв, що РФ перегруповується на Ізюмському напрямку. В районі населеного пункту Дібровне окупанти наступали та мали частковий успіх. У районі Старої Гнилиці наступ успіху не мав. При цьому російські військові перевдягнулися у форму українського зразка.
На початок