В Україні через збройну агресію РФ кількість поранених дітей зросла до 373

В Україні через збройну агресію РФ кількість поранених дітей зросла до 373

В Україні через збройну агресію РФ кількість поранених дітей зросла до 373
Діти в укриттях. Фото: УНІАН

Більше 578 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 20 квітня офіційне число загиблих дітей не змінилося — 205. Зросла кількість поранених — 373. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Ці цифри не остаточні, оскільки кількість жертв серед дітей в місцях активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях продовжують встановлювати.

Згідно з даними ювенальних прокурорів, найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 118, Київській — 108, Харківській — 91, Чернігівській — 57, Херсонській — 43, Миколаївській — 40, Луганській — 36, Запорізькій — 25, столиці — 16, Сумській —16, Житомирській — 15.

Стало відомо, що 15 березня в с. Стара Буда Бучанського району Київської області внаслідок обстрілу житлового будинку родини отримали поранення двоє дітей 6 та 8 років. Того ж дня військові РФ примусово переправили їх до м. Мозирь Республіки Білорусь.

18 квітня внаслідок обстрілу житлового масиву в с. Берестове Бахмутського району Донецької області отримав поранення 16-річний підліток.

Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджений 1141 заклад освіти, з них 99 зруйновані повністю, повідомили в ОГПУ.

Що відомо

  • Ювенальна поліція України запустила у Telegram чат-бот для пошуку дітей, які зникли або з якими втрачено зв'язок, — "Пошук дітей".

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 56. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок