У конкурсі проєктів та програм–2020 в Івано-Франківську визначили 101-го переможця

У конкурсі проєктів та програм–2020 в Івано-Франківську визначили 101-го переможця

У конкурсі проєктів та програм–2020 в Івано-Франківську визначили 101-го переможця Івано-Франківська міська рада

У Франківську визначили 101-го переможця у конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Про це повідомляють на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради.

Конкурс проводився на умовах співфінансування проєктів за формулою: 70% гроші міського бюджету + 30% кошти учасника конкурсу.

Найбільша суму, яку затвердила конкурсна комісія, – 90 тис. грн у номінації "Проєкти ОСББ, будинкових, вуличних та квартальних комітетів, житлово-будівельних кооперативів міста". Найменша – 10 тис. грн у номінації "Проєкти громадських та благодійних організацій" міста.

Участь у конкурсній програмі цього року взяли 120 проєктів та програм. У номінації "Проєкти громадських та благодійних організацій міста" на найдешевшу програму скерували –10 тис. грн, на найдорожчу –25 тис. грн.; у номінації "Проєкти громадських та благодійних організацій при закладах та установах культури міста" – 14,7 тис. грн і 20 тис. грн відповідно; у номінації "Проєкти громадських та благодійних організацій при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста" – 18,326 тис. грн і 30 тис. грн; у номінації "Проєкти ОСББ, будинкових, вуличних та квартальних комітетів, житлово-будівельних кооперативів міста" – 12,5 тис. грн і 90 тис. грн.

У номінації "Проєкти громади сіл Івано-Франківської міської ради" три фаворити конкурсу – Угорницька та Крихівецька сільські ради, а також Старостинський округ села Добровляни – отримають по 80 тис. грн на реалізацію своїх проєктів, Старостинський округ села Колодіївка – 40 тис. грн.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди