Одеські каратисти завоювали 16 медалей на змаганнях в Польщі, Чехії та Болгарії

Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 16 медалей (п'ять золотих, чотири срібні та сім бронзових) на міжнародних змаганнях, які відбулися в Польщі, Чехії та Болгарії. Про це повідомили в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

На 17 міжнародному турнірі "Harasuto Cup" в Лодзі спортсмени завоювали 10 медалей (дві золоті, три срібні та п'ять бронзових). На Кубку Чехії, який відбувся в Ходові, отримали п'ять медалей (дві золоті та бронзові, одну срібну. Ще одну золоту медаль вибороли на чемпіонаті Болгарії в Софії.

Одеські каратисти завоювали 16 медалей на змаганнях в Польщі, Чехії та БолгаріїНаціональний олімпійський комітет

У Польщі золоті медалі вибороли спортсмени ДЦ "Мауглі" Олександр Капмоале (юніори, - 55 кг), який також взяв бронзу у змаганнях кадетів ("до 52 кг") і Ренат Ставаракі (U14, -35 кг), який також здобув срібло в категорії "U12" (до 30 кг),

У Чехії в категорії ката (12-13 років) і куміте (12-13 років, до 40 кг) золото отримав спортсмен СК "Okinawa" Максим Вєчканов, в Болгарії – спортсменка СК "Легіон" Дарья Єрвачова. Вона здобула перемогу в змаганнях серед юніорів в чемпіонаті Болгарії (куміте, "+59 кг").

Представниця СК «Тигрьонок», бронзова призерка чемпіонату Європи-2021 серед юніорів Аріадна Панадчук завоювала срібну медаль у змаганнях серед молоді і бронзову серед жінок (обидві – в категорії "до 50 кг").

Срібло в Польщі також отримали каратисти ДЦ "Мауглі" Владислав Руденко (U14, +50 кг; кадети, - 52 кг) і Єгор Ккарабулеа (U10, U12, -35 кг). У Чехії у змаганнях серед кадетів в ката і куміте ("до 57 кг") друге місце посів спортсмен СК "Okinawa" Артур Глущенко. Вихованець ДЦ «Мауглі» Ілля Студенков став срібним призером Кубка Чехії серед кадетів в куміте ("до 63 кг").

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди