Криворізькі рятувальники отримали від норвезьких колег пожежні авто та інструмент

Криворізькі рятувальники отримали від норвезьких колег пожежні авто та інструмент

Криворізькі рятувальники отримали від норвезьких колег пожежні авто та інструмент
Криворізька міська рада

Рятувальники Кривого Рогу отримали пожежні авто, аварійно-рятуальний інструмент та обмундирування з Норвегії. Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

"Ми передали рятувальникам бронежилети, паливо, обмундирування, респіратори, забезпечили резервом сухпайків. До цього процесу почали долучатися й іноземні організації. Кривий Ріг отримав пожежну техніку та спецодяг. Це дуже важливо, тому що тепер ми займаємося безпекою не лише міста та Криворізького району, а й звільненими селами Херсонщини", - розповів начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

До загону криворізьких рятувальників з Норвегії прибули автомобіль спеціального призначення для складних пожеж, обладнаний установками порошкового, водяного та пінного пожежогасіння, автомобіль підвезення води, пожежні автомобілі першої допомоги та аварійно-рятувальний автомобіль.

Також криворізькі рятувальники отримали аварійно-рятувальний інструмент, засоби пожежогасіння та обмундирування.

Начальник Криворізького районного управління ГУ ДСНС України Олег Січкарук зазначив, що всі підрозділи державної служби з надзвичайних ситуацій Кривого Рогу приведені у посилений варіант несення служби.

За його словами, під час війни рятувальники не лише ліквідовують пожежі, а й займаються знищенням вибухонебезпечних предметів.

Читайте також

- "Дух наш незламний": рятувальник із Полтавщини Ігор Гетало, який отримав поранення у Дніпрі

- “Мусив зробити все правильно”. Рятувальник з Дніпра розказав про роботу ДСНС у Харкові

- Рятувальники Дніпропетровщини застерігають мешканців щодо небезпеки мін та снарядів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок