На Ізюмщині окупанти захопили у полон українського письменника з сином

На Ізюмщині окупанти захопили у полон українського письменника з сином

На Ізюмщині окупанти захопили у полон українського письменника з сином
facebook.com/iryna.novitska.1

На Харківщині окупанти викрали українського письменника Володимира Вакуленка з сином Віталієм.

Про це повідомила колишня дружина Володимира Вакуленка Ірина Новицька.

"Володимира Вакуленка, ізюмського волонтера та літератора, мого колишнього чоловіка і батька нашого сина, приблизно тиждень тому забрали за доносом або російські вояки, або представники окупаційної маня-влади. Його подальша доля, як і доля Віталика, невідома", — написала Ірина у Facebook.

Зв'язок з Вакуленком зник одразу після захоплення 7 березня окупантами північної частини Ізюма, повідомило Суспільному джерело в Ізюмській міськраді. Володимир займався волонтерством з перших днів війни. Його син-підліток має інвалідність.

Відкрито кримінальне провадження за фактом викрадення людини (ч. 1 ст. 146-1 КК України).

"За даними слідства, в кінці березня 2022 року російські окупанти, які захопили с. Капитолівка Ізюмського району, незаконно позбавили волі, викрали відомого українського письменника, який тривалий час займався волонтерською діяльністю. Наразі його місцеперебування невідоме", — повідомили у прокуратурі Харківщини.

Капитолівка і зараз тимчасово окупована російськими військами, зазначають у прокуратурі. Там немає зв'язку.

Що відомо

  • Володимир Вакуленко — громадський та літературний діяч, контрлітератор, прозаїк, поет, перекладач, автор 13 книг, учасник Революції гідності, був поранений у Маріїнському парку, зазначає "Детектор медіа". Лауреат літературних премій, серед яких міжнародна літературна премія імені Олеся Ульяненка за роман "Кладовище сердець" ("Інфаркт для Ґурманів"), лауреат літературного конкурсу серед письменників України «Українська революція 1917-1921 років", де відзначили його збірку поезій "УБД-реінкарнація".
На початок