У Херсоні військові РФ розігнали мирний мітинг

У Херсоні військові РФ розігнали мирний мітинг

Оновлено
У Херсоні військові РФ розігнали мирний мітинг

У Херсоні на площі біля кіноконцертної зали "Ювілейний" жителі зібралися на мирний мітинг то його розігнали російські військові, повідомив на сторінці у Facebook перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевский.

"Насилля, терор, брехня, гуманітарна катастрофа - це те, що вони принесли на Херсонщину. Багатьох людей залякали, багато жителів, ризикуючи життям, залишили область, багато людей зникло і ми не можемо дізнатися, що з ними зараз. Кожний новий мітинг - це великий ризик, але попри все люди все одно виходять. Херсонщина - це Україна!", - написав Соболевський.

Як повідомили кореспонденти Суспільного, у центрі міста з боку Ювілейного було чути постріли. Ймовірно, для розгону мирних жителів російські військові застосували зброю.

Як розповіли учасники мітингу, його не дали провести російські військові. Велика їх кількість зосередилася у місці проведення акції, розповіли учасники мітингу. Постріли були попереджувальні, тому ніхто не постраждав. Частина херсонців розійшлась. Інші хотіли змінити місце проведення мітингу, але через велику кількість дітей у парку, вирішили його скасувати.

Що відомо:

  • З 24 лютого російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Жителі Херсона на мітинги приносять українські прапори та намалюють плакати "Херсон - це Україна".

Читайте також:

  • У Каховці військові РФ розігнали мирний мітинг
  • Херсонці знову вийшли на мирний мітинг. Військові РФ розігнали людей димовими шашками
  • У Голій Пристані люди вийшли на мітинг. Вимагають від військових РФ повернути міського голову
  • Жителі Новотроїцького на Херсонщині вийшли на мирний мітинг

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок