Відрощу довгу бороду й житиму у горах. Василь Вірастюк. СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Відрощу довгу бороду й житиму у горах. Василь Вірастюк. СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Ексклюзивно
Відрощу довгу бороду й житиму у горах. Василь Вірастюк. СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю Василь Вірастюк

Найсильніша людина світу, український стронгмен Василь Вірастюк взяв участь у рубриці Press Start каналу Суспільне Спорт, де розповів про плани на життя "на пенсії", емоції в найяскравіші моменти кар'єри та прочитав жарти про себе.

На запитання, які цілі ставить перед собою на майбутнє, Василь відповів:

"Хочу повноцінно зустріти пенсію... Хоча я й так вже "пенсіонер" на даний момент. Але пенсію собі уявляю трішечки інакше. Я відрощу собі бороду — таку, сантиметрів зо 20... те, що моїй дружині не подобається. Хотілось би придбати мотоцикл, невеличкий позашляховик і жити в горах, щоб нікого не бачити".

Стронгмен також вигадав назву фільму про себе (який Суспільне спробувало уявити на широких екранах), розповів про мрію дитинства стати далекобійником і важкий період завершення кар'єри. А бонусом для глядачів стала реакція Василя на жарти про себе, які він зачитав сам.

Як відомо, першими гостями рубрики Press Start стали шаблістка Ольга Харлан, каратист Станіслав Горуна та скелетоніст Владислав Гераскевич. Відео публікуються на YouTube-каналі Суспільне Спорт щочетверга.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс