Силовики затримали експрацівника Ізюмського лісгоспу, який допоміг окупантам захопити місто

Силовики затримали експрацівника Ізюмського лісгоспу, який допоміг окупантам захопити місто

Силовики затримали експрацівника Ізюмського лісгоспу, який допоміг окупантам захопити місто
Фото: Максим Стрельник/Facebook | Фото: Володимир Мацокін/Facebook

Затриманий експрацівник лісгоспу Євгеній Брюханов, за інформацією місцевої влади, показав окупантам брід через Сіверський Донець, й окупантам вдалося захопити більшу частину міста.

Про це повідомив начальник відділу міськради Максим Стрельник.

"На світлині — Євгеній Брюханов, який одним із перших почав співпрацювати і допомагати російським окупантам в Ізюмі. Тепер він дає свідчення правоохоронним органам України про свій злочин та інших його співучасників. Тож військовослужбовці спеціальних операцій ЗСУ передають "вітання" іншим державним зрадникам України, які зараз знаходяться в Ізюмі і закликають їх добровільно здаватися", — написав Стрельник.

Що відомо

  • За словами голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, Ізюм залишається "найгарячішою точкою, там ведуться активні бої". Гуманітарних коридорів, щоб вивезти ізюмчан, окупанти українській стороні не погоджують. Евакуювати частину людей вдалося у середині березня. Деякі люди змогли вийти з міста на безпечну відстань, де їх зустріли представники міської влади та автобусом перевезли до Слов'янська. За словами заступника мера Ізюма Володимира Мацокіна, евакуації з міста потребує 15-20 тисяч людей.
  • В Ізюмському районі двоє російських окупантів померли, ще 28 — у лікарні після отруєння пиріжками, якими місцеві пригостили окупантів.
  • Жителів тимчасово окупованого Росією Ізюма почали вивозити на територію РФ, повідомляли 4 квітня у Генштабі.
  • 5 квітня радник голови Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю розповів, що основна битва розгортається на півдні в Ізюм.
На початок