На тимчасово окупованих територіях Запорізької області чоловікам надсилають повістки

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області чоловікам надсилають повістки

У Запорізькій області на тимчасово окупованих територіях чоловікам "пропонують" співпрацю російські окупанти.

Про це повідомив речник Запорізької військової адміністрації Іван Арєф'єв. Також інформацію Суспільному підтвердили місцеві мешканці.

"Надійшла інформація про те, що чоловікам тимчасово окупованого Мелітополя надсилають фейкові повістки на службу окупантам у так званій "народній міліції", — повідомив речник.

Як повідомляють місцеві, у Мелітополі надсилають повістки з датою та часом, коли прийти до так званого "Мелітопольського народного військкомату".

В Енергодарі російські окупанти також пропонують чоловікам вступити до лав "народної охорони".

"Пропонували співпрацювати колишнім міліціонерам, які працювали ще до реформи, усім чоловікам, які хочуть служити. Пропонують прийти до будівлі міської ради. Від нашого міського голови вже немає інформації близько тижня, він не виходить на зв'язок", — розповіла місцева мешканка.

Як раніше повідомляло Суспільне, в Енергодарі на території військової частини Національної гвардії України російські окупанти продовжують утримувати місцевих жителів, яких підозрюють в організації проукраїнських акцій та ніби-то підготовці диверсій проти загарбників. Співробітники ФСБ РФ допитують утримуваних, застосовуючи методи психологічного та фізичного тиску.

Читайте також: Солдати РФ не пропускають автобуси з Бердянська в районі Василівки — речник Запорізької ОВА

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок