На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги

На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги

На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги
Суспільне Закарпаття

На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги. Це засоби гігієни та продукти для вимушених переселенців. Про це Суспільному розповів керівник відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Янош Геревич.

За його словами, вантаж, який привезли на Закарпаття, розподілять на чотири області — Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську та Закарпатську.

Гуманітарну допомогу з Угорщини везли чотирма вантажівками. Водій Іван повезе вантаж далі, у Львів.

"Учора ми загрузилися в Будапешті, а вранці виїхали й вже об 11 годині були на кордоні. Ми швидко перетнули кордон, як з однієї сторони, так і з іншої", — розповів водій.

Керівник відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Янош Геревич повідомив Суспільному: "Наша служба працює в Україні з 1998 року. Впродовж цих років ми допомагали потерпілим від паводка в Закарпатській області, тим громадянам. У 2014-2017 роки — наша робота на сході України. Ми надавали систематичну гуманітарну допомогу більше, ніж 50 тисячі громадянам у 500 населених пунктах. Зараз, коли почалася війна, ми відразу почали працювати над забезпеченням переселенців продуктами харчування, засобами гігієни та надання різноманітної допомоги".

На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги
Суспільне Закарпаття

Цей гуманітарний вантаж призначений також для Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, де приймають вимушених переселенців.

"Ще чекаємо одну вантажівку, вона залишиться на Закарпатті. Цей вантаж буде розподілений. На цей час ми допомогли, завезли вже продовольчі товари, засоби гігієни, купили різне обладнання для 117 місць, де колективно проживають переселенці, де вони перебувають постійно, де їх годують. Ми приймаємо вантажі лише ті, які проходять через нашу логістичну базу в Будапешті. Ми виконуємо програму МЗС Угорщини з надання допомоги Україні", — каже Янош Геревич.

Що відомо:

  • З 24 лютого перевірки показників лічильників були тимчасово призупинені. Наразі у товаристві повідомляють про відновлення адресних обходів споживачів.
  • В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії.
  • У зв’язку з агресією Росії та запровадженням воєнного стану на території України діє обмеження на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років.
  • Вторгнення Росії в Україну, день 37. Онлайн.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок