Харків'янка набиває патріотичні тату в Чернівцях

Харків'янка набиває патріотичні тату в Чернівцях

Харків'янка набиває патріотичні тату в Чернівцях
Тату-майстриня Анастасія. Фото: Суспільне Буковина

Майстриня тату Анастасія Кулікова після нападу Росії на Україну переїхала з Харкова до Чернівців. Тут робить татуювання з українською символікою. Розповідає, що попит на них зріс. Якщо раніше взагалі не робила патріотичні тату, то зараз майже усі замовлення — це ескізи прапора, маків чи фрази про “рускій воєнний корабль”.

Анастасія набиває клієнтці тату маку, заклеєного пластиром. На ньому намалює кольорові синьо-жовті серця. Майстриня розповідає, що раніше взагалі не купувала кольорових фарб, нині ж всі хочуть тату з відтінками національного прапора.

— Синя та жовта фарби дуже популярні, вони обов’язково мають бути, хоча б трішки. Я робила багато сердечок цими кольорами, — розповідає Анастасія.

"Синя та жовта фарби дуже популярні". Історія тату-майстрині, котра переїхала з Харкова до Чернівців
Анастасія набиває татуювання. фото: Суспільне Буковина

Тату-майстриня приїхала з Харкова два тижні тому. Дівчина писала студіям в Чернівцях, аби знайти роботу. Займається татуюванням понад два роки.

— Я прийшла до студії, мене зустріла власниця Катя. Заспокоїла мене, обійняла і сказала, що все буде добре. У мене був страх, що людям тату зараз взагалі не потрібно, але виявилось, що це не так, — каже майстриня.

Роботу тату-студії відновили нещодавно, бо вважають, що бізнес має працювати. Власниця Катерина Яковенко говорить, що за цей час працевлаштували п'ятьох майстрів з інших регіонів.

— Зараз бум, збільшилась кількість людей в місті. У когось було по 2-3 клієнти в день і це досить велика кількість, — каже Катерина.

"Синя та жовта фарби дуже популярні". Історія тату-майстрині, котра переїхала з Харкова до Чернівців
Патріотичне татуювання. фото: Суспільне Буковина

Читайте також

"Це почалась війна?". Діти, які переїхали в Чернівці, розповідають про вторгнення російських військ

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок