У Кропивницькому поліцейські просили пенсіонерів без крайньої потреби не виходити з дому

У Кропивницькому поліцейські просили пенсіонерів без крайньої потреби не виходити з дому

У Кропивницькому поліцейські просили пенсіонерів без крайньої потреби не виходити з дому

У Кропивницькому патрульні поліцейські просили пенсіонерів без крайньої потреби не виходити з дому та дотримуватись правил карантину. Акцію провели на зупинці громадського транспорту на площі Богдана Хмельницького.

На площі Богдана Хмельницького патрульні з представниками товариства Червоного Хреста роздавали перехожим інформаційні листівки. У них інформація про короновірус і як запобігти інфікуванню.

Патрульні поліцейські просили пенсіонерів, які на зупинці чекають автобус, сидіти вдома та дотримуватись правил карантину.

Поліцейський Антон Левандовський розповідає, чим пояснують пенсіонери свою присутність на зупинках. "Повідомляють, що виходять в крайніх випадках, або за продуктами харчування, аптеки і лікарні. Три найпоширеніші відповіді".

Надія Шеповських, розповідає, куди їде. "Я їду до сестри. Вона на старій Балашівці. Я вже годину чекаю транспорт. Їду до сестри, щоб їй привезти ліки".

Валентина Бондаренко каже: правил карантину дотримується. "Як говорять так і дотримуємось. Носимо маски, менше їздимо, але доводиться по пенсію їхать, бо чоловік неправильно оформив і треба їхати і допомогти. А так я вдома сиджу".

Надія Зосімова говорить – вона на пенсії, але працює. "Я медпрацівниця. Для мене немає карантину. Тому в такий час і зранку стою, як і інші люди в черзі. Я живу за п’ять кілометрів від селища нового у Грузькому, а працюю у кропивницькій поліклініці".

Акція тривала годину. За цей час провели бесіду з пів сотнею людей – розповів поліцейський Антон Левандовський.

На початок