У Станіславській громаді на Херсонщині двоє людей поранені, одна загинула

У Станіславській громаді на Херсонщині двоє людей поранені, одна загинула

У Станіславській громаді на Херсонщині двоє людей поранені, одна загинула
Станіславська ТГ

У Станіславській громаді на Херсонщині двоє людей тяжко поранені, одна загинула. Також російські військові повернули двох чоловіків, яких раніше заарештували.

Про це повідомив у Facebook голова Станіславської сільради Іван Самойленко.

"За весь час війни в селах громади із жителів загинула одна людина, двоє тяжко поранених. Двох чоловіків, яких раніше викрали, вчора повернуті додому", - повідомив Самойленко.

Також він сказав, що у громаді немає електропостачання, води та газу.

"День 25 березня пройшов відносно тихим та спокійним лише постріли завдавали руйнації будинкам, що є небезпечним для перебування у них. З'явилася надія на відведення військ з наших сіл", каже голова сільради.

Що відомо:

  • З 24 лютого російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонців залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.
  • На Херсонщині у Станіславі внаслідок обстрілів загинули двоє чоловіків. Про це повідомив голова Станіславської сільради Іван Самойленко.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок