В будинках Херсона, пошкоджених під час обстрілів, замінять вікна - міська рада

В будинках Херсона, пошкоджених під час обстрілів, замінять вікна - міська рада

В будинках Херсона, пошкоджених під час обстрілів, замінять вікна - міська рада
Фото: Херсонська міська рада

Жителям херсонської громади, будинки яких постраждали під час обстрілів, міська влада допоможе придбати нові металопластикові вікна та балконні блоки. Таке рішення 25 березня ухвалили члени виконавчого комітету Херсонської міської ради.

Про це йдеться у телеграм-каналі Херсонської міської ради.

Згідно рішення, МКП "Херсонтеплоенерго" та МКП "Херсонводоканал" доручили укласти договори на придбання вікон із ТОВ "Основа". Загалом підприємства витратять на такі потреби 2,7 млн. грн.

Отримані вікна передадуть до районних у місті Херсоні Корабельної, Суворовської, Дніпровської рад для подальшого використання у роботі по ліквідації наслідків воєнних дій.

Понесені підприємствами витрати відшкодує Департамент фінансів до 1 вересня поточного року.

Що відомо:

  • З 24 лютого російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонці вта жителів області залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок