До Львова з Польщі передали 20 низькопідлогових автобусів: як їх будуть використовувати

До Львова з Польщі передали 20 низькопідлогових автобусів: як їх будуть використовувати

До Львова з Польщі передали 20 низькопідлогових автобусів: як їх будуть використовувати
Львівська міська рада

Протягом тижня Львів отримав від польських громад 20 великих низькопідлогових автобусів та гуманітарну допомогу. Частину транспорту будуть використовувати для перевезення українців до кордону, решту — запустять на міські маршрути. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила, допомогу направили з шести міст-побратимів з Польщі:

"Напередодні Львів отримав 7 автобусів з Польщі. Це 2 автобуси "Сканія" від Яворно, 5 автобусів "Соляріс" від Кракова. А вчора отримали 13 автобусів з Катовіце, Сосновєц, Тихув і Свєркланєц. Це великі низькопідлогові автобуси 2009-2010 років випуску. Усі автобуси приїхали з гуманітарною допомогою від цих міст. Зараз наші фахівці оглядають технічний стан автобусів і будемо визначати, куди задіяти. Однозначно, що ці автобуси будуть курсувати як на маршрутах по місту, так і для перевезення вимушено переміщених осіб до кордону з Польщею".

Також до кінця місяця громаді Львова планують передати ще шість автобусів з польських міст.

Як повідомив начальник міського управління транспорту Орест Олеськів, від початку війни велику кількість автобусів, які курсували на маршрутах у Львові, зняли з рейсів. Частину передали для потреб ЗСУ, решту використовують для перевезення переселенців до кордону з Польщею.

"У перші дні війни на маршрутах міста курсувало 167 одиниць транспорту, з яких 118 АТП-1. З 1 березня щоденно кількість транспорту на маршрутах зростала. Зараз на маршрутах курсує 289 одиниць", — каже Орест Олеськів.

Читайте також: Зі Львова до польського Хелма курсуватиме поїзд: розклад руху

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок