Переселенців, які перебувають на Рівненщині, СБУ просить повідомити про злочини РФ

Переселенців, які перебувають на Рівненщині, СБУ просить повідомити про злочини РФ

Переселенців, які перебувають на Рівненщині, СБУ просить повідомити про злочини РФ
Парамедики роблять реанімацію дівчинці, яка постраждала під час обстрілу, у міській лікарні Маріуполя, 27 лютого 2022 р. Дівчина не вижила. Фото: AP Photo/Євген Малолетка

Служба безпеки України просить вимушених переселенців, які перебувають на Рівненщині, повідомити про злочини РФ. Про це повідомили на офіційній сторінці СБУ в Рівненській області у Facebook. Тих, хто втратив рідних, житло чи травмувався, просять телефонувати на "гарячу лінію".

Переселенців, які зараз тимчасово перебувають на Рівненщині Служба безпеки України просить допомогти притягнути керівництво РФ до відповідальності за геноцид.

"У зв’язку з розслідуванням злочинів РФ проти українського народу за ч. 1 ст. 442 — геноцид Кримінального кодексу України, просимо всіх, хто потерпів від збройної агресії ворога, став очевидцем військового вторгнення Збройними Силами РФ та іншими громадянами на територію України, повідомляти про це СБУ", — йдеться у повідомленні СБУ в області.

Переселенців просять повідомити, якщо внаслідок бомбардувань та обстрілів окупантами вони:

  • втратили близьких родичів;
  • залишились без житла;
  • одержали тяжкі тілесні ушкодження, в тому числі й такі, що спричинили переривання та ускладнення вагітності, передчасні пологи, травмування і поранення вагітних жінок.

Повідомити про це можна на "гарячу лінію" управління СБУ в Рівненській області на номери телефонів: (0362) 678606; (0362) 624343 та 0 (68) 596 23 02.

В СБУ додали, що таким чином об’єднують зусилля, щоб притягнути керівництво РФ до відповідальності й строки давності до геноциду не застосовуються.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок