Музикант з Тернопільщини на ратуші виконав гімн України

Музикант з Тернопільщини на ратуші виконав гімн України

Музикант з Тернопільщини на ратуші виконав гімн України
Суспільне Тернопіль

На Бучацькій ратуші 16-річний музикант Олег Пискливець виконав гімн України на трубі. Зробив це, коли годинник пробив дванадцяту. Хлопець каже, послухати його виступ біля ратуші зібралися близько півсотні жителів Бучача.

Відео опублікували у Фейсбуці. За годину воно набрало понад тисячу переглядів та майже сотню поширень, - розповів Олег Пискливець.

"Віктор Гребеньовський – громадський діяч міста Бучача запропонував мені зіграти гімн України на ратуші. Я підтримав цю ініціативу, адже я розумію, що ми повинні піднімати бойовий дух у наших містах. Таким чином я хотів подякувати нашим захисникам і підбадьорити усіх українців. Ми обов’язково переможемо", — каже музикант.

Олег Пискливець – студент першого курсу Тернопільського мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької. На трубі грає з 8-ми років. Музикант розповів, планує продовжувати грати гімн на Бучацькій ратуші щосереди та щосуботи. Запрошує приєднатися до гри й інших музикантів.

Нагадаємо, 1 березня гімн України на трубі виконали у Ланівцях. Там його грають щодня о 8 ранку на центральній ратуші, розповів голова громади Роман Казновецький. За його словами, так дякують Збройним силам за та підтримують своїх жителів.

Читати також

На початок